Zetor Major

Primo HT 20 NC

   klikni pre viac informácií
brožúra Primo a technické informácie

Kompaktná traktorová kosačka ZETOR PRIMO HT 20 ponúka perfektnú manévrovateľnosť, stabilitu a efektivitu pri pri maximálnom pracovnom zaťažení. Je dostupná v bezkabinovej verzii s ochranným rámom ROPS. ZETOR PRIMO nájde uplatnenie hlavne pri údržbe trávnatých plôch.

Motor

Osvedčený s nízkou spotrebou
Modely Zetor Primo sú osadené overeným motorom Yanmar o výkone 19 koňských síl, ktorý spĺňa nejnovší emisný štandard Stage V. Trojvalcový, kvapalinou chladený zaručuje dostatočný výkon, úspornú prevádzku a nízké servisné náklady.

Prevodovka

Jednoduchá ovládateľnosť
ZETOR PRIMO je vybavený hydrostatickou prevodovkou s dvoma jazdnými rozsahmi. Vysoký komfort riadenia zaisťuje ovládanie pomocou dvoch pedálov (pre jazdu vpred a vzad). Vybavenie stroja týmto typom prevodovky ponúka veľmi rovnomerný a tichý chod pri práci.

Sekačka

Profesionálne odvedená práca
Robustné sekacie ústrojenstvo s veľkosťou 130 cm, so záberom a výškou strihu 2-10 cm patrí k štandardnej výbave stroja. Obsluhe ponúkne jednoduché ovládanie a účinné kosenie trávnikov aj za nepriaznivých podmienok.

Podovozok

Výborná trakcia
Systém pohonu oboch náprav (4WD) zaručuje vysokú trakciu pri kosení najmä na svahovitých plochách, alebo pri odpratávaní snehu. Obsluha stroja sa tiež môže spoľahnúť na maximálny prenos výkonu pri akomkoľvek natočení kolies. Zákazníci navyše ocenia hydraulický posilovač riadenia.