Zetor Hortus

Hortus CL 65     |    Hortus HS 65

   klikni pre viac informácií
brožúra Hortus a technické informácie

Zetor Hortus predstavuje kompaktný univerzálny traktor pre prácu na malých farmách, v komunálnych službách, parkoch, záhradách, športových a pre mnoho ďalších účelov.

Motor

Osvedčený s nízkou spotrebou
Zetor Hortus plne využíva svoju silu vďaka najlepšej možnej kombinácii výkonu motora a hmotnosti traktora. Motor s výkonom 67 HP a vstrekovacím systémom Common rail vyniká nízkou spotrebou paliva, spoľahlivosťou a jednoduchou konštrukciou. Nádrž na 70 l paliva zabezpečuje nadštandardnú dobu práce bez nutnosti častého doplňovania paliva.

Prevodovka

Vysoká odolnosť a dlhá životnosť
Zetor Hortus je vybavený 4 rýchlostnou hlavnou prevodovkou s 3 rozsahmi a redukčnou skupinou. To dáva dohromady 24 rýchlostí vpred a vzad. Pre každú prácu možno zvoliť zodpovedajúci prevod. Hortus CL disponuje mechanickou reverzáciou. Hortus HS je pre zvýšenie komfortu obsluhy vybavený hydraulickým reversorom (PowerShuttle).

Hydraulika

Spoľahlivé ovládanie vo všetkých smeroch
Trojbodový záves kategórie 2 so zdvíhacou silou až 1937 kg umožňuje využitie širokej škály prenosných zariadení. Traktor je vybavený štyrmi hydraulickými výstupmi pre ovládanie príslušenstva.

Kabína

Pohodlie pre vodiča
Kabína je priestranná s ergonomicky usporiadanými pákami, ovládačmi a joystickom pre čelný nakladač. Traktor je štandardne vybavený účinnou klimatizáciou. Prístrojová doska s digitálnym displejom zobrazuje základné prevádzkové informácie. Odpružené sedadlo minimalizuje prenos vibrácií na vodiča a ponúka pohodlné a priestranné miesto na sedenie. Ovládanie čelného nakladača je riešené joystickom, ktorý je umiestnený v pohodlnom dosahu vodiča.