Pluhy Sukov

Jednostranné nesené   |   Obojstranné nesené
Polonesené obracacie   |   Vozík - záves

   klikni pre viac informácií
prechod na stránku výrobcu

S výrobou poľnohospodárskej techniky firma SUKOV začala v roku 1991, keď vyrábala okrem pluhov tiež iné poľnohospodárske náradie za traktory a malotraktory. Od roku 1995 sa firma špecializuje len na výrobu pluhov. Vyrába pluhy za kolesové traktory všetkých značiek, ďalej za traktory rady K700,744 a pásové traktory. Na pluhy sa montujú rôzne tvary orných telies, ktoré sú určené pre orbu na rôznych typov pôd.

Modely

  • Jednostranné nesené pluhy - sú vhodné k orbe všetkých druhov pozemkov po žatve obilných a technických kultúr
  • Obojstranné nesené pluhy - sú určené pre orbu pozemkov bez rozorania a skladov na rovinách a svahoch so sklonom do 10 cm
  • Polonesené pluhy - umožňujú obojstranné prevedenie pluhu orať pozemok z ľubovoľnej strany bez rozorania a skladov
  • Vozík záves - umožňuje zavesenie pluhu, t.j. optimalizácia spojenia traktora s pôdou, traktor len ťahá

Výroba a distribúcia

Máme vlastné výrobné prevádzky, ktoré sú vybavené moderným technologickým vybavením pre delenie, tvarovanie, obrábanie a tepelné spracovanie materiálu. Na delenie materiálu používame CNC páliace stroje pre plazmové a plynové rezanie. Obrábanie je vykonávané na moderných CNC strojoch. Pre výrobu pluhov používame kvalitné bórovou oceľ so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu, ktorá pri tepelnom spracovaní získa vysokú pevnosť, oteruvzdornosť a následným spracovaním je dosiahnutá tvrdosť 49 -54HRc. Po tepelnom spracovaní má materiál potrebnú pružnosť a pevnosť. Všetky diely sú vlastnej produkcie. Skladom sú všetky spotrebné diely a ich distribúciu zabezpečujeme pre svojich zákazníkov prostredníctvom rôznych špedičných spoločností a predajcov v čo najkratších termínoch.