Nakladače

rada ZL   |   rada ZX

   klikni pre viac informácií
brožúra čelné nakladače

Aby sme Vám ponúkli vysoko kvalitné riešenie pre Vašu dennú prácu, spoločnosť ZETOR TRACTORS a.s. začala spolupracovať s uznávaným výrobcom, švédskou spoločnosťou Ålö AB a na trh uvádza čelné nakladače pod označením Zetor System v dvoch modelových radách.

Modely

  • základná rada ZL - Perfektná odolnosť, prvotriedna ergonómia a v neposlednom rade vysoká produktivita.
    Každý detail je maximálne premyslený za účelom zabezpečenia čo najjednoduchšieho, bezpečného a efektívneho použitia nakladača.
    Pomocník pri práci, s ktorým môžete jednoducho rýchlo rásť. To sú nakladače Zetor System ZL. Vysoký výkon, najvyššia bezpečnosťou a produktivita.
    Nekompromisná je viditeľnosť, pevné montážne rámy a upínacie kapsy, rýchle a jednoduché pripojenie a odpojenie, šikovné a praktické prevedenie a efektívne tlmenie rázov.
  • prémiová rada ZX - Nakladače Zetor System sú konštruované tak, aby priniesli najlepšiu možnú produktivitu a užívateľské výhody po dlhé roky používania. Množstvo unikátnych vlastností sa spojilo, aby vám ponúklo uznávanú spoľahlivosť a dlhodobú životnosť. Samozrejmosťou je nie len používanie odolných prvkov spoločne s robustnou konštrukciou, ale taktiež prísna kontrola kvality. Optimálny výhľad, maximálna zdvíhacia sila, LCS systém, zosilené spoje.